Zabudli ste heslo?
PrihlásenieRegistrácia

Celá jedna stena zo skla

Petarica

Bratislava II
Registrovaný od 26.09.2013
Počet príspevkov1 Počet komentárov0 Počet likov0

Skupiny:
Užívateľ nie je členom žiadnej skupiny.

Fotoblogy

Užívateľ zatiaľ nepridal žiadny fotoblog.
Petarica
Dobrý večer. Keby som stavala dom, chcela by som v dolnej časti domu spojenú veľkú kuchyňu, jedáleň a obývaciu izbu v rámci jednej obrovskej miestnosti. Pozdĺž celej tejto miestnosti by som chcela okná, respektíve sklo /od podlahy po strop/ prípadne by sa mi ešte viac páčilo, keby boli presklené dve steny - tvar L. Je to v poriadku v rámci nejakej stability stavby, prípadne izolácie, udržania tepla v dome, atd? Ďakujem za odpoveď.
26. september 2013 o 21:30
Pasto
Petarica nestavaj dom, ale nasťahuj sa do sklenenej gule - ale nie, možno by to chcelo z hľadiska statiky nejaký posudok, čo sa týka udržania tepla - dnes existuje široké spektrum tepelnoizolačných dvoj skiel, troj skiel - tam by som problém nevidel.

11. október 2013 o 13:04

gastanka
Dobrý deň. Nedávno som videla tento obdobný nápad riešený tak, že tieto steny boli dokonca pohyblivé. Niektoré sklá boli priehľadné, iné nie a v prípade, že domáci chceli veľký otvorený priestor, jednoducho tieto steny "posunuli" a mali obrovskú halu s kuchyňou - možno stojí na zvážení :)

11. november 2013 o 14:49

michals
Tiez uvazujeme o podobnej rekonstrukcii. Chceme prepojit a zaroven oddelit kuchynu a obyvacku. Sklo sa mi zda idealne riesenie, avsak este nemam prelustrovanych dodavatelov. Ak by ste mali nejake odporucania, sem s nimi :)

17. november 2013 o 12:19

bibka
Jeeej, toto sa paci aj mne :) - keby mam viac penazi, urcite by som do toho sla. Ak sa vam to podari zrealizovat, pridajte foto.

17. november 2013 o 12:42

ivana
A kto to bude lestit? A co tak male deti? Neviem, ci to nebude krok vedla....

19. november 2013 o 17:38

vladka
Vidno, baby su PROTI, chlapi ZA. Ono treba sa na to divat aj z pohladu funkcnosti. Napriklad ja by som do toho sla. Osobne sa mi tento styl velmi paci, sklo mam rada, svetlost ostane zachovala a ziskam s tym dve miestnosti. Takze problem? Ziaden!!!

20. november 2013 o 14:31

Kamil6
Stena zo skla v interieri? Nevidel som to, ale znie to dobre :)

6. december 2013 o 07:44

Petarica

Bratislava II
Registrovaný od 26.09.2013
Počet príspevkov1 Počet komentárov0 Počet likov0

Skupiny:
Užívateľ nie je členom žiadnej skupiny.

Fotoblogy

Užívateľ zatiaľ nepridal žiadny fotoblog.
Štatistiky témy
posts_countPočet príspevkov: 8
likes_countPočet likov: 0
view_countPočet zobrazení: 596
Podobné témy