Zabudli ste heslo?
PrihlásenieRegistrácia

Rybienky v kúpelni

henrich

Trebišov
Registrovaný od 11.11.2013
Počet príspevkov13 Počet komentárov1 Počet likov20

Skupiny:
Užívateľ nie je členom žiadnej skupiny.

Fotoblogy

Interiér na tisíc spôsobov
pocet likov 8
Kúpeľne
pocet likov 9
henrich
Ahojte. Zaujímalo by ma, či aj vás trápia tzv. rybienky. Ide o malú priehľadnú beštiu, ktorej sa neviem zbaviť. Zatiaľ nerobí žiadnu škodu - teda aspoň som nezaregistroval, ale nie je to príliš estetické.
11. november 2013 o 15:07
nikuska
Aj my sme mali doma tieto potvory - su ozaj nechutne. Ale potesim Ta, v podstate neskodne. Teda, ak ich nemas na kazdom kusku niekolko. Zivia sa odlupenymi kulilinkami ludskej koze, preto ich najdes hlavne v kupelni. Na ich vyhubenie pomaha predovsetkym to, ze mas cisto v dome a koberce. Podlahy su totiz pre nich rajom. Tiez lubia vlhkost. Ale nepocula som este, ze by sa ich podarilo vyhubit uplne. Predovsetkym ak byvas v byte . Ty ich mat nemusis, ale tvoj sused ano - automaciky sa nastahuju aj k tebe.

11. november 2013 o 15:37

henrich
No super, to si ma ozaj potesila :( Ale tak, aspon sa budem snazit udrziavat poriadok - co sa mi velmi nedari :)

11. november 2013 o 15:38

nikuska
No, to mas tak - stupacky su stupacky. Ale nam sa ich podarilo aspon "vyhnat" . Obcas nejaku najdem, ale uz to ani zdaleka nie je take hrozne, ako kedysi. No a este cosi - oni vlastne poriadok lubia - lebo sa im lahko pohybuje. Prach a spominane koberce im totiz brania v pohybe. Ale na strane druhej, ak neobjavia potravu tak nemaju dovod sa k tebe nastahovat :)

11. november 2013 o 15:40

timea
Nikuska ma pravdu. Ale rybienky su este celkom ok. Horsie sa zije s mravcami :(

11. november 2013 o 15:45

ela39
Ja som sa rybienok zbavila velmi pomaly - kupovala som savo asi tak 3 mesiace. A pravidelne vetram. Tiez mame kupelnu bez okna (v byte), cize tento problem velmi dobre poznam.

11. november 2013 o 16:01

henrich
Ale vidim, ze nase potvory trapia viacerych...

13. november 2013 o 15:30

vladka
Nesmiete mať veľmi vlhko v byte a predovšetkým v kúpeľni. Ale aj tak, ak ste v byte a ozaj ich má váš sused, časom budú určite aj u vás - ak sa im bude páčiť, tak aj na dlhšiu dobu :)

17. november 2013 o 12:32

henrich
Trosku som studoval a docital som sa, ze lezu po tme, vo svetle sa nevedia pohybovat, tak asi budem vnoci svietit :) nech sa odstahuju k inym susedom.

17. november 2013 o 18:10

dominika
My sme sa este s tymito potvorami nestretli, ale rodicia viem, ze ich maju a to byvaju v rodinnom dome. Takze nie je to len panelakova zalezitost.

19. november 2013 o 19:49

bibka
Aj my sme ich hubili niekolko tyzdnov. Teraz, myslim, ze je uz pokoj. Uvidime dokedy, lebo viem, ze sa to vie prenasat aj s vecami - oni sa totiz cez den schovaju kade tade a ani neviete a mate ich v kufri a neskor doma.

19. november 2013 o 20:03

henrich

Trebišov
Registrovaný od 11.11.2013
Počet príspevkov13 Počet komentárov1 Počet likov20

Skupiny:
Užívateľ nie je členom žiadnej skupiny.

Fotoblogy

Interiér na tisíc spôsobov
pocet likov 8
Kúpeľne
pocet likov 9