Zabudli ste heslo?
PrihlásenieRegistrácia

Spoľahlivé realitky Bratislava-okolie

karolF

Bratislava III
Registrovaný od 28.11.2013
Počet príspevkov2 Počet komentárov0 Počet likov0

Skupiny:
Užívateľ nie je členom žiadnej skupiny.

Fotoblogy

Užívateľ zatiaľ nepridal žiadny fotoblog.
karolF
Dobrý deň, pracujem v zahraničí a na slovensku sa zdržiavam nepravidelne. Chcem si však prenajať apartmán "vyššieho štandardu" pre zahraničných biznis partnerov, ktorý ho budú využívať síce rovnako nepravidelne, ale často na dlhšie obdobia. Keďže novostavieb sa tu vyrojilo za posledné roky veľa a nemám moc prehľad, uvítal by som dáku spoľahlivú realitku s povedzme "nadštandardnými službami", ktorá bude vedieť riešiť problémy ak nastanú a ktorá nebude chcieť len rýchlo prísť k peniazom keď zistí, že je to pre "bonitnejších" ľudí zo zahraničia. Nechcem teda vyznievať dáko náročne, ale naozaj to je dosť dôležité a mám už trocha zlé skúsenosti. Máte dáke dobré referencie? Ďakujem.
28. november 2013 o 15:01
Janulka
Ja som osobne kupovala byt cez remax. A nemozem povedat, ze by som bola neviem ako spokojna. Predavajuci boli totiz ti, z ktorych mali peniaze a teda im skakali tak ako oni chceli a my sme boli druhoradi. Takze moja skusenost je takato. Neviem, ci som pomohla, ale minimalne aj zlu skusenost je potrebne napisat.

1. december 2013 o 18:43

karolF
Ďakujem, určite aj negatívna skúsenosť je prospešná. Remax dosť fičí aj v zahraničí čo som si všimol, ešte som s ními sice nemal skúsenosť, ale asi to bude skôr taká masovka. Známi mi radil Axis Real, máte s nimi niekto skúsenosť? Ja som ešte našiel toto http://www.herrys.sk/. Nevypadá zle.

3. december 2013 o 11:18

karolF

Bratislava III
Registrovaný od 28.11.2013
Počet príspevkov2 Počet komentárov0 Počet likov0

Skupiny:
Užívateľ nie je členom žiadnej skupiny.

Fotoblogy

Užívateľ zatiaľ nepridal žiadny fotoblog.
Štatistiky témy
posts_countPočet príspevkov: 3
likes_countPočet likov: 0
view_countPočet zobrazení: 741
Podobné témy